Nawet niewielkie mieszkania blokowe można urządzić w sposób ciekawy i niebanalny – wystarczą odpowiednie meble, dodatki, dobór kolorów. Chcąc zadbać o miejsce do przechowywania ubrań i np. pościeli, warto postawić na szafy na zamówienie. Nowoczesne szafy pozwolą na zachowanie porządku i optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu. Jak tworzone są takie szafy?

Szafy na zamówienie – cenione za funkcjonalność!

Szafy na zamówienie to meble tworzone zgodnie z oczekiwaniami i wskazówkami klienta. Oznacza to, że mebel będzie idealnie dopasowany do potrzeb. Szafy na zamówienie wykonywane są głównie z myślą o zabudowie wnęk – mówią projektanci ze sklepu Rega Meble z Bielska-Białej, marki która specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości szaf. Dzięki szafom możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, zabudowanie problematycznych miejsc w mieszkaniu. Szafy na zamówienie dają możliwość stworzenia funkcjonalnej zabudowy praktycznie pod sam sufit – tak zaaranżowana szafa pozwoli na przechowywanie zarówno ubrań, jak i odzieży wierzchniej, zmian pościeli, zapasowych kołder.

Szafy na zamówienie krok po kroku

Jak wygląda tworzenie szafy na zamówienie krok po kroku? Pierwszym zadaniem jest wybranie miejsca na szafę oraz wymierzenie dokładnie wymiarów wnęki. W ten sposób określa się zewnętrzne wymiary mebla. Kolejno klient wraz z architektem tworzy zarys wyposażenia i wnętrza szafy – klient określa ilość szafek, półek, szuflad, wskazuje ich umiejscowienie. Niezwykle istotnym elementem tworzenia szafy jest wybór materiałów – zdecydowana większość szaf tworzona jest z płyt meblowych laminowanych lub lakierowanych. Możliwe jest wykonanie szafy z naturalnego drewna, fornirów, wykorzystanie luster. Bardzo ważny jest także wybór akcesoriów wewnętrznych, takich jak prowadnice oraz zawiasy.

Comments are closed.

zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/ zobacz wiecej