Mówi się, że ślub to jedyny dzień w życiu kobiety, kiedy wstaje rano i wie w co się ubierze. Jednak suknia to nie wszystko, nie mniej ważne są detale, takie jak makijaż czy wygląd dłoni. Dlatego też podczas ślubu i późniejszego wesela doskonale sprawdza się charakteryzacja od wizażystki i metoda żelowa zdobienia paznokci wykonana przez manicurzystkę.

Wyjątkowe paznokcie na wyjątkową okoliczność

Manicure ślubny zostaje z panną młodą niejako na resztę życia, wszakże zwykle uwiecznia się go na wielu fotografiach. Podpisywanie dokumentów, zakładanie obrączek, czy krojenie tortu, to te momenty uroczystości, w trakcie których paznokcie z pewnością znajdą się na pierwszym planie. Nie dziwi zatem fakt, że wizyta u manicurzystki, celem ozdobienia płytki metoda żelową, to dla większości pań obowiązkowy przystanek na bardzo długiej drodze przedślubnych przygotowań.

Trwałość i estetyka

Manicure ślubny nie tylko musi się doskonale prezentować, ale także być wytrzymały. Z tego względu wyborem prawie każdej panny młodej jest metoda żelowa zdobienia paznokci, która nadaje im oczekiwaną długość oraz kształt, równocześnie je wzmacniając. Specjalny preparat nałożony na naturalną płytkę i utwardzony w lampie UV, daje niemal stuprocentową pewność, że stylizacja wytrzyma nie tylko huczną zabawę, ale i wiele dni po uroczystości będzie nadal wyglądać świetnie.

Modny manicure ślubny

Choć dla niektórych może być to zaskoczeniem, stylizacje paznokci, podobnie jak odzież, czy fryzury, ulegają sezonowym trendom. Jeszcze kilka lat wstecz najmodniejsza była bardzo długa, spiczasta płytka z lustrzanymi elementami, cyrkonie oraz brokaty, dziś natomiast króluje stonowana elegancja. Panie, które wychodzą za mąż w roku 2022 będą decydować się na znacznie krótsze, mleczne paznokcie ze złotymi lub srebrnymi akcentami. Najbardziej pożądanymi kształtami płytki będą natomiast migdał, kwadrat oraz balerina. Na popularności jeszcze bardziej zyska metoda żelowa zdobienia paznokci, umożliwiającą nie tylko ich przedłużenie, ale także wykonanie klasycznych stylizacji, takich jak french, ombre czy babyboomer.

Idealne ślubny manicure nie powinien przytłaczać, ani odwracać uwagi od obrączki, a jedynie stanowić subtelne uzupełnienie całej stylizacji panny młodej. Warto zatem postawić na metodę żelową zdobienia paznokci, która pozwala na uzyskanie pożądanego kształtu płytki, a następnie na dowolne jej pomalowanie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie paznokcie żelowe.

Comments are closed.