Nie trzeba wiele, by przydomowy taras zmienić w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe. Poza wygodnymi meblami i dekoracjami warto zadbać o cień, który pozwoli na komfortowy odpoczynek. Współcześnie poza eleganckimi parasolami ogrodowymi możliwe jest korzystanie z pergoli. Zadaszenie tarasu 3×3 to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu.

Czym jest zadaszenie tarasu 3×3?

Funkcjonalne zadaszenie tarasu 3×3 coraz częściej widać w polskich ogrodach i na tarasach. Konstrukcje takie wznosi się bez większego wysiłku, gdyż są one zaprojektowane modułowo. Pergole doskonale sprawdzają się jako zadaszenie dla tarasów, jak również jako konstrukcje wolnostojące. Eleganckie pergole świetnie wpiszą się w nowoczesne, jak i klasycznie urządzone przestrzenie. W cieniu pergoli należy ustawić wybrane przez siebie meble wypoczynkowe lub komplety jadalniane. W ten sposób wykreować można miejsce, z którego z przyjemnością korzystać będą wszyscy domownicy. Zadaszenie tarasu 3×3 dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwoli na dobranie idealnego produktu.

Jak wznoszone jest zadaszenie tarasu 3×3?

Pergole tarasowe wznoszone są z elementów aluminiowych modułowych, dzięki czemu postawienie zadaszenia nie sprawia żadnego problemu. Takie zadaszenie wykonane jest z materiałów wysoce odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i wilgoć. Konstrukcję uzupełniono o zintegrowaną rynnę, która pozwala na odprowadzanie wody deszczowej. Uwagę zwraca dach, który wykonano z aluminiowych listew. Listwy mogą obracać się wokół własnej osi, dzięki czemu możliwe jest regulowanie ich pozycji oraz ilości światła, które wpada pod pergolę. Zadaszenie tarasu 3×3 może być tez uzupełnione o dodatkowe rolety, które ochronią przed promieniami słońca oraz przed silniejszymi podmuchami wiatru.

 

 

Comments are closed.