Pigmenty do brwi permanentnych z linii PMU & Hair Stroke to produkty przystosowane do wykonywania pigmentacji maszynowo za pomocą urządzeń do makijażu permanentnego na kartridże i maszyn na igły akupunkturowe, oraz metodą pudrową, ombre czy włosa.

Ich użycie zapewnia piękny i trwały efekt bez przerysowań. Skorzystaj z naszych produktów i twórz unikatowe kompozycje kolorów, korzystając szerokiej palety barw. Sprawdź pełną ofertę sklepu z pigmentami i akcesoriami do makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny – barwniki o unikalnych kolorach

Nasze barwniki do makijażu permanentnego brwi dostosowane są do każdego klienta, przez co na pewno znajdziesz produkty idealnie dopasowane do koloru włosów czy cery. W szerokiej ofercie kolorystycznej będziesz mieć do wyboru między innymi: Blond (jasny brąz), Maranti (średni brąz z ciepłym niuansem), Sepia (średni brąz), Black Coffee (ciemno-brązowy), Brown Black (ciemny brąz), Cider (kolor oliwkowej musztardy) czy Ginger (pigment o dyniowym odcieniu). Pigmenty do makijażu permanentnego brwi od Hanami  gwarantują wyrazisty efekt bez występowania migracji pigmentu.

Szkolenia z makijażu permanentnego – zdobądź certyfikat

Do naszej szkoły makijażu permanentnego Hanami Academy zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem tej trudnej sztuki. Kurs makijażu permanentnego Hanami to kompleksowa dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej  dla każdej kobiety, która doskonale wie, czego chce i pragnie zacząć karierę linergisty na światowym poziomie. Niezależnie czy jesteś na początku tej drogi, czy posiadasz już spore umiejętności i wykonujesz makijaże permanentne. Każdy znajdzie u nas odpowiedni kurs, z którego będzie w stanie wynieść nowe informacje i umiejętności. Zaufaj  naszej kadrze posiadającej doświadczenie w branży kosmetycznej i zgłoś się do nas już dziś. Stawiamy na przyjazną atmosferę i konkrety. Zapraszamy – Hanami Academy.

Comments are closed.