Kupno okien do nowego domu to niemała inwestycja. Nic więc dziwnego, że złożenie zamówienia na komplet okien poprzedzają przygotowania. Aby dowiedzieć się, jakie okna cieszą się dużym uznaniem na rynku, najlepiej zapoznać się z opiniami użytkowników. Co klienci oraz architekci mają do powiedzenia na temat okien Internorm – produktów renomowanej, austriackiej marki, która szturmem podbiła polski rynek? Oto najpopularniejsze opinie o oknach Internorm!

Najpopularniejsze opinie o oknach Internorm

Opinie o oknach Internorm są jednoznaczne. Stolarka okienna projektowana przez austriackich technologów wyróżnia się doskonałymi parametrami, przede wszystkim termoizolacyjnością i dźwiękoszczelnością. Internorm specjalizuje się w produkcji okien pasywnych z ekstremalnie niskim współczynnikiem Uw (nawet na poziomie 0,6 W/m2K). Odpowiednio uszczelnione okna z trójszybowym pakietem są pewną barierą dla ogrzanego wewnątrz domu powietrza i chłodnych podmuchów. Ponadto, okna „uzbrojone” są w elementy antywłamaniowe.

Mówiąc o walorach produktów Internorm, nie sposób nie wspomnieć o ich dopracowanej estetyce. Eleganckie przeszklenia osadzone w wąskich ramach z drewna, PCV albo aluminium doskonale współgrają z trendami architektonicznymi.

Zaufanie klientów i specjalistów

Produkty austriackiej marki Internorm cieszą się dużym zaufaniem nie tylko osób szukających do swojego domu pewnych rozwiązań na lata, ale również ekspertów z branży budowlanej. Specjaliści zwracają uwagę na wygodę podczas montażu, solidność konstrukcji i zaawansowane rozwiązania zwiększające dźwiękoszczelność konstrukcji oraz odporność na włamania.

Comments are closed.