Szafki kuchenne oferowane są przez różnorodnych producentów. Tak, trzeba przyznać, że wybór jest naprawdę szeroki, co poniekąd może utrudniać wybór. Jest tego tyle, że ciężko zdecydować się na jedną propozycję, kiedy tyle innych jest w stanie przypaść do gustu.

Szafki kuchenne w stylu boho

Może dobrą propozycją do kuchni okaże się styl boho, który wziął swój początek od francuskiej bohemy. Przez pewien czas niedoceniany, od kilku dobrych lat, doceniany jest przez polskich (i nie tylko!) użytkowników. Często można spotkać się z taką propozycją u architektów. W takich kuchniach można pozwolić sobie na połączenie wzorów i kolorów, dzięki czemu całość nabiera zupełnie innego, bardziej przyjemnego charakteru. Meble kuchenne do takich pomieszczeń wykonane są w dużej mierze z naturalnych materiałów. Uzupełnieniem tego jest idealnie dobrane oświetlenie.

Coś dla miłośników stylu patchworkowego

Chyba można powiedzieć, że szafki kuchenne w stylu boho są doskonałą propozycją dla osób, które kochają styl patchworkowy. Dywany, dywaniki, czy też ozdobne pledy, dla których znaleźć można miejsce na ścianach (pomiędzy meblami), na podłodze. Aczkolwiek, nie należy też przesadzać z ich ilością. W szczególności, że te mogą bardzo łatwo się pobrudzić. Dywany na podłogę polecane są do miejsc, gdzie na podłodze znajdują się płytki. Są one dobre, a do tego łatwe w czyszczeniu. Może być jednak od nich nieprzyjemny chłód. Dlatego tak duża ilość decyduje się na dywan w stylu innej kultury etnicznej, będący świetnym uzupełnieniem dla stylu boho.

 

Comments are closed.