Holenderski system podatkowy jasno mówi, że rozliczenie podatkowe jest obowiązkowe dla osób, które podejmowały legalną pracę w tym kraju. Wielu Polaków nie ma w Holandii stałego meldunku. W przypadku, gdy nadpłata podatkowa jest niższa, niż 15 euro, nie należy martwić się składaniem deklaracji podatkowej. To samo tyczy się w sytuacji, gdy niedopłata wynosi minimum 46 euro. Jak wygląda cała procedura rozliczenia w Holandii? Ile czeka się na zwrot, a także jak odzyskać większą ilość pieniędzy? Podpowiada biuro Borsuk Podatki.

Holandia i rozliczenie podatkowe – najważniejsza karta podatkowa

Zwrot podatku z Holandii w 3 miesiące? Tak, to możliwe. Wystarczy wypełnić niezbędne formalności i odzyskać nadpłacony podatek. Pracodawca, który zatrudniał Polaków legalnie, jest zobowiązany do wystawienia specjalnej karty podatkowej – jaaropgave. Jest to zbiór wynagrodzeń na przestrzeni poprzedniego roku podatkowego. Pracując w Holandii Polacy mogą liczyć na dodatkowe ulgi podatkowe, m.in. tzw. rozłąkowe, czyli dodatkowe dochody partnera fiskalnego oraz ulgę na dziecko. To o tyle ważne, że w ten sposób kwota zwrotu podatku będzie wyższa. Więcej przeczytasz o tym na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-holandia/. Rozlicz swój PIT zdalnie, wygodnie i profesjonalnie.

Zwroty podatków z zagranicy razem z Borsuk Podatki 

Formalności są dla Ciebie zbyt skomplikowane? Nie odnajdujesz się w tym i potrzebujesz wsparcia specjalisty? Podatek razem z Borsuk Podatki rozliczysz szybko, bezpiecznie i bezstresowo. Odzyskaj swoje pieniądze już teraz. Zgłoś się przez formularz kontaktowy, zadzwoń lub wyślij e-maila. Borsuk Podatki odzyskał dla Polaków ponad 150 milionów euro w ciągu swojej 20-letniej działalności. Wybierz biuro rozliczeń zagranicznych, które wie, jak Ci pomóc. Maksymalnie skrócimy czas w oczekiwaniu na zwrot. Poczuj się zaopiekowany i dołącz do zadowolonych klientów właśnie teraz!

 

Comments are closed.